„szakácskönyv készítő Pályázat”

A Szatmárkert - Hodász Szövetkezet
„szakácskönyv készítő Pályázatot”
hirdet Partner Általános Iskolák és 1 - 8. osztályos Diákjai számára

A szakácskönyv készítő pályázat feladata:

Egy olyan készülő szakácskönyv egy oldalát kérjük elkészíteni, amely egy egészséges desszert megnevezését és elkészítésének leírását tartalmazza. Olyan desszert recept leírását és a szakácskönyv oldal megtervezését várjuk a gyermekektől, amely zöldség vagy gyümölcs felhasználásával készült.
A receptet kérjük rajzzal vagy esetleg fotóval megjeleníteni.
Kreatívan szerkeszthető egy remek desszertes könyv egy oldala.

A feladat egyaránt azonos az alsó és felső tagozatosok számára.

admin admin

Benyújtás formája:

A recepteket postai úton, vagy a sofőrjeink által kérjük eljuttatni az alábbi címre:
Szatmárkert – Hodász Szövetkezet, 4400 Nyíregyháza, Sólyom utca 3.1/1.
A pályamű hátoldalára kérjük, írják rá a benyújtó nevét, életkorát, osztályát, iskolája pontos megnevezését, címét és telefonszámát! A benyújtott művekhez sem méreti, sem kivitelezési kötöttséget nem kívánunk tenni.
Célunk a szabad játék és fantázia. A balesetek elkerülése végett, amennyiben a pályázók az ételt el kívánják készíteni, kérjék a felnőttek segítségét!

tablet tablet

Beküldési határidő:

2021. január 8.

plane plane

Eredményhirdetés:

A beküldött receptek közül a nyerteseket - a pályázat benyújtási határidejét követően - sorsolással választjuk ki. A döntésről január 15 - ét követően értesítjük a díjazottak Iskoláit.
Az eredményeket és a nyertesek receptjeit megjelentetjük a honlapunkon is.
Az Iskolák a pályázati részvételükkel elfogadottnak tekintik szabályrendszerünket. Hozzájárulnak a díjazottak művei és a kiírásban szereplő adataik honlapunkon való megjelentetéséhez.
A beküldött műveket nem küldjük vissza, szeretnénk a későbbiekben esetleg kiállítani, kiadványainkban, termékeinken szerepeltetni azokat.

plane plane

Díjazás:

Hat szerencsés beküldő receptjét díjazzuk.

A díjak értéke egyenként 5.000Ft.

A díjazott Gyermekek Iskolái 20.000Ft értékű támogatásban részesülnek.

A díjazott Gyermekek Iskolái 20.000 Ft értékű támogatásban részesülnek.

Bármilyen pályázatunkkal és iskolagyümölccsel kapcsolatos kérdésben szívesen állunk rendelkezésükre.

Kapcsolattartónk:
Oláhné Fábián Zsuzsa iskolagyümölcs – program koordinátor
Tel: 30/458-4544

Bízunk abban, hogy most is számos pályamű érkezik felhívásunkra!
A gyűjtés folyamatához jó szórakozást kívánunk minden kedves Pályázónak!

Nyíregyháza, 2020. november 10.
Szatmárkert – Hodász Szövetkezet