Készíts, nevelj „Tündérkertet”! Pályázat

flag flag

PÁLYÁZAT

Meghosszabbított beadási határidő: 2022. szeptember 30.

A Szatmárkert - Hodász Szövetkezet „Készíts, nevelj „Tündérkertet”!” címmel pályázatot hirdet Partner Általános Iskolák „Kis Kertészei” 1 - 8. osztályos Diákjai számára

A pályázat feladata:

„Készíts, nevelj „Tündérkertet”!” címmel pályázatot hirdetünk kis kertész csoportok, vagy osztályok számára.

Olyan ládában vagy akár szabadban kialakított „kis kert” fotóját várjuk, ahol a játékos fantáziát semmi sem korlátozza. Tündérek, Csingiling, Makk Marci, Amerika kapitány vagy dínók járnak az erdei tisztáson?
A benyújtott művekhez semmilyen kivitelezési /növényfajta, felhasznált kiegészítők, technika vagy méret/ kötöttséget nem kívánunk tenni.

A feladat egyaránt azonos az alsó és felső tagozatosok számára.

admin admin

Benyújtás formája:

A pályázatokat szállító Sofőrjeinken keresztül, e-mailben, vagy postai úton kérjük eljuttatni az alábbi címre:
Szatmárkert – Hodász Szövetkezet, 4400 Nyíregyháza, Sólyom utca 3.1/1.
A pályaműre kérjük, írják rá a benyújtó nevét, életkorát, osztályát, iskolája pontos megnevezését, címét és telefonszámát!
Csoportonként egy pályamű beküldését várjuk.

tablet tablet

Beküldési határidő:

Meghosszabbított beadási határidő:
2022. szeptember 30.

plane plane

Eredményhirdetés:

A beküldött művek közül a nyerteseket - a pályázat benyújtási határidejét követően – háromtagú zsűri választja ki.
A döntésről értesítjük a díjazottak Iskoláit. Az eredményeket megjelentetjük a honlapunkon is.
Az Iskolák a pályázati részvételükkel elfogadottnak tekintik szabályrendszerünket. Hozzájárulnak a díjazottak művei és a kiírásban szereplő adataik honlapunkon való megjelentetéséhez.
A beküldött műveket nem küldjük vissza, szeretnénk a későbbiekben esetleg kiállítani, kiadványainkban, termékeinken szerepeltetni azokat.

plane plane

Díjazás:

Eredményt két korcsoportban hirdetünk:

Alsó tagozat:

I. helyezett ajándékcsomag 20.000 Ft értékben
II. helyezett ajándékcsomag 15.000 Ft értékben
III. helyezett ajándékcsomag 10.000 Ft értékben

A díjazott Gyermekek Iskolái 20.000Ft értékű támogatásban részesülnek.

Bármilyen pályázatunkkal és iskolagyümölccsel kapcsolatos kérdésben szívesen állunk rendelkezésükre.

Kapcsolattartónk:
Oláhné Fábián Zsuzsa iskolagyümölcs – program koordinátor
Tel: 30/458-4544

Bízunk abban, hogy most is számos pályamű érkezik felhívásunkra!
A kreatív munka folyamatához jó szórakozást kívánunk minden kedves Pályázónak!

Nyíregyháza, 2022. április 5.
Szatmárkert – Hodász Szövetkezet